קידום עסקים קטנים


קידום עסקים קטנים למי זה מיועד?

קידום אתרים חצי חינם הוא מוצר חדשני שלנו, כשהרעיון הוא לתת שירותי קידום אתרים לאותם לקוחות עסקיים שלא יכולים להרשות לעצמם קידום אתרים מקצועי. קידום אתרים חצי חינם מיועד לבעלי עסקים קטנים, אשר מבינים שללא קידום אפקטיבי הם לעולם לא יוכלו ליהנות מלקוחות שיחשפו לאתר שלהם ברשת האינטרנט בכלל ובמנועי החיפוש כמו גוגל בפרט. בעלי עסקים קטנים, שמודעים לעוצמתו של האינטרנט ככלי לגיוס לקוחות, אך לא יכולים להרשות לעצמם לממן קידום אתרים מקצועי – לכם נועד שירות "קידום אתרים חצי חינם".

קידום עסקים קטנים

למה אנחנו מציעים קידום לעסקים קטנים?

אנחנו מבינים שקידום אתרים הוא מוצר חובה לכל עסק שמעוניין להצליח ולגייס לקוחות נוספים דרך האינטרנט. כל החברות הגדולות בישראל, כבר הבינו את הפוטנציאל הטמון באינטרנט ומעבירות מדי שנה חלקים הולכים וגדלים מהתקציב השנתי לפעילות שיווק באינטרנט. כל עסק המעוניין בגיוס לקוחות, חייב אתר אינטרנט בעמוד הראשון במילות החיפוש הרלוונטיות לאתר. הבעיה היא שקידום אתרים עולה לא מעט כסף, כך שהוא לא נגיש לבעלי עסקים קטנים. בדיוק כאן אנחנו נכנסים לתמונה: מצאנו דרך להפחית עלויות כדי שנוכל להציע ללקוחותינו שירותי קידום אתרים חצי חינם במחיר שכל בעל עסק קטן יכול להרשות לעצמו. בעלי עסקים קטנים שכן מעוניינים לקדם את האתר שלהם אך לא יכולים להרשות לעצמם קידום אתרים מקצועי הם קהל היעד שלנו בקידום אתרים חצי חינם.

קידום עסקים קטנים

איך אנחנו יכולים להרשות לעצמנו להציע קידום לעסקים קטנים?

לקדם אתרים זה תהליך די יקר שמצריך עבודה איכותית של לא מעט בעלי מקצוע מוכשרים: מתכנתים, בוני אתרים, מעצבי אתרים, כותבי תוכן ועורכי תוכן, וכן עובדים המתמחים בהחלפת קישורים ויצירת קישורים. על מנת שנוכל להציע קידום אתרים חצי חינם, ביצעו שינויים ארגוניים ותפעוליים רבים כדי שנוכל להוזיל את תהליך העבודה שלנו ואת עלות המוצר הסופי ללקוחות. אנו מחזיקים מספר מינימאלי של עובדים, צמצמנו את הוצאות המנהלה והתפעול למינימום, ואנחנו מוציאים חלקים מתהליך הקידום אתר לפרילנסרים מוכשרים שמוכנים לעשות את העבודה בזול יותר. בדרך זו הצלחנו לצמצם את עלויות העבודה שלנו ואנו יכולים להרשות לעצמנו להציע קידום אתרים חצי חינם. אנחנו מאוד גאים במוצר הזה, תשתמשו בו ותיהנו ממנו.

האם קידום לעסקים קטנים פחות טוב מקידום אתרים מקצועי?

חד משמעית לא. קידום אתרים חצי חינם בא עם שני חסרונות ברורים, שאנחנו מגלים לכם כבר עכשיו:

  1. קידום אתרים חצי חינם לוקח יותר זמן מקידום אתרים מקצועי. הוזלנו את עלות תהליכי העבודה למינימום, כדי שנוכל להציע מחיר נוח מאוד, אבל זה לוקח קצת יותר זמן. לקוח המשתמש בשירותי קידום אתרים חצי חינם, צריך לקחת את זה בחשבון, זה יעלה הרבה יותר זול, אבל ייקח קצת יותר זמן- פשרה הוגנת לטעמנו.
  2. בקידום אתרים חצי חינם לא נוכל להציע לקדם את האתר במספר רב של מילות חיפוש. אנחנו כן נקדם את האתר במילות חיפוש הרלוונטיות והחשובות לו, אבל לא נוכל להציע קידום בכל מילות המפתח האפשריות לאתר. האתר כן יתקדם במילות המפתח החשובות והנכונות עבורו, אך לא בכל המילים האפשריות לו.

קידום עסקים קטנים – למי זה מתאים?

קהל היעד של קידום אתרים חצי חינם הוא כל אדם ועסק שמבין את חשיבותו של קידום האתר באינטרנט, אך אין לו כרגע את סכום הכסף הדרוש לקידום אתרים מקצועי. שירות הקידום מיועד במיוחד עבור עסקים קטנים שאין באפשרותם לשלם מחיר מלא עבור קידום אתרים מקצועי מלא. תוצאות קידום העסקים הקטנים שלנו מוכחות, ממוקדות ואפקטיביות. בעל עסק קטן? תעזור לנו, לעזור לך.

קידום אתרים חצי חינם הוא מוצר מעולה – תשתמשו בו ותיהנו ממנו.