אודות

אביב יועצים היא חברה העוסקת בנושא של קידום אתרים ובפתרונות שיווקיים לעסקים באמצעות האינטרנט. לרשותנו עומדים מקצוענים בתחום של בניית אתרים, קידום אתרים ופרסום באינטרנט.

לחברה מוניטין רב שנים בנושא של ייעוץ שיווקי לעסקים, פרסום, קופירייטינג וכמובן קידום אתרים. לאביב יועצים ניסיון מוכח בהבאת אתרים לעמוד הראשון בגוגל (ובמנועי חיפוש נוספים) בביטויי חיפוש תחרותיים.

אנו מציעים 3 מסלולים של קידום אתרים:

קידום אתרים מקצועי – קידום איכותי, יעיל ומהיר בביטויי החיפוש התחרותיים ביותר. סוג זה של קידום מיועד לחברות ולעסקים מבוססים המעוניינים בנפח גבוה של פניות מלקוחות פוטנציאלים.

קידום אתרים חצי חינם – קידום איכותי ויעיל בביטויי חיפוש ברמת תחרות נמוכה, בינונית ובינונית פלוס. סוג זה של קידום מיועד לעסקים קטנים עם תקציב מוגבל המעוניינים בקידום טוב אך לא יקר.

קידום אתרים כמעט חינם – קידום אתרים טוב ויעיל בביטויי חיפוש ברמת תחרות נמוכה ובינונית. השירות מיועד בעיקר לבעלי עסקים חדשים או עסקים זעירים שאינם יכולים להרשות לעצמם קידום אתרים מקצועי או קידום אתרים חצי חינם.

כמו כן אנו עוסקים בהקמת אתרי אינטרנט, פרסום בפייסבוק, קישורים ממומנים בגוגל ועוד… החברה בבעלות איש העסקים איציק זינו, אשר משמש גם כשותף ומנכ"ל משותף של החברה המצליחה א.ד.י מערכות (יבוא ושיווק מערכות יוקרה לרכב).